Abous Us

Vizyon - Misyon

Firmamızın ilkesi kaliteli üretim, kaliteli hizmet ve kaliteli servis olup Türkiye'de ve dünyada konusunda ilkler arasında yer almaktır. Kaliteli hizmet anlayışı ile firmamız bünyesinde kalite kontrol departmanıyla ortak yürütülen çalışma neticesinde halılarımız ilmek ilmek takip edilmektedir. Kaliteli üretim ve müşteri memnuniyeti firmamızın önemsediği konseptir.
Firmamızın halı sektöründe Türkiye sayılı halı tedarikçileri arasında bulunmak temel hedefimizdir. Devamlı gelişimi takip eden kadromuzla hedefimize her geçen gün bir adım daha yaklaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Mekânlara yeni bir kişilik katma misyonunu benimseyen firmamız bünyesinde uzman tasarımcılar barındırmaktadır."Mekânların yeni yüzü" sloganıyla piyasada hak ettiği yeri alan firmamız her geçen gün yeni tasarımlar meydana getirmeyi hedeflemektedir.

İhracat Oranı

2012 yılında kurulan firmamız ihracat grup firması ile ihracatına devam etmektedir. Firmamız ihracatını başta Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere geniş pazarlama ağı sayesinde 6 kıtaya da yapmaktadır.